nowe

mioty

Owczarki niemieckie długowłose

są spełnieniem naszych marzeń, dzięki nim możemy rozwijać swoją pasję i w związku z tym każdego dnia cieszymy się radością i bezgraniczną miłością, którą nam dają.
Owczarki niemieckie długowłose z naszej hodowli wolne są od dysplazji stawów biodrowych (HD), łokciowych ED 0/0, posiadają certyfikaty DNA, mają również zaliczone testy psychiczne na najwyższą ilość punktów ( 30/30 ) oraz ukończone szkolenie PT, a na co dzień szkolone są przez nas, w domu, „Metodą Naturalną”.

miot "a"

(kwiecień 2020)

Przedstawiamy miot „A” czyli czterech muszkieterów <3 same chłopaki ale za to jakie dorodne 🥰 mają już tydzień, jedzą i śpią z naciskiem na „jedzą” 😋 i wazą już ponad 1250 g. 😊 Bardzo nas to cieszy, bo zdrowe i silne chłopy nam rosną <3
Tatuś GRAFIT Urban Team, mama ELEKTRA z Krainy Wilka <3 rodzice HD A, ED 0/0, DNA, Testy psychiczne 30/30. Maluszki będą do odbioru w drugiej połowie maja, zaszczepione, odrobaczone, zaczipowane z książeczką zdrowia, rodowodem i wyprawką, doskonale odchowane i socjalizowane.Wszystkie maluszki są umaszczenia wilczastego tak jak rodzice.

Zapraszamy do rezerwacji 😊

Hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych
"Z Krainy Wilka"

ul. Kukułcza 20,
47-230 Kędzierzyn - Koźle
woj. opolskie
tel. +48 798 045 200
e-mail: kraina-wilka@wp.pl