szczenięta

Owczarki niemieckie długowłose

są spełnieniem naszych marzeń, dzięki nim możemy rozwijać swoją pasję i w związku z tym każdego dnia cieszymy się radością i bezgraniczną miłością, którą nam dają.
Owczarki niemieckie długowłose z naszej hodowli wolne są od dysplazji stawów biodrowych (HD), łokciowych ED 0/0, posiadają certyfikaty DNA, mają również zaliczone testy psychiczne na najwyższą ilość punktów ( 30/30 ) oraz ukończone szkolenie PT, a na co dzień szkolone są przez nas, w domu, „Metodą Naturalną”.

W naszej domowej hodowli wszystkie szczenięta są odchowane w doskonałych warunkach ponieważ dbamy o ich odpowiednią socjalizację, co w przyszłości owocuje doskonałą psychiką i niewątpliwie świetnym kontaktem z człowiekiem.
Maluszki są prawidłowo odżywiane, regularnie odrobaczane oraz szczepione. Szczenięta urodzone w Hodowli Owczarków Niemieckich Długowłosych budzą nasze ogromne oczekiwania i nadzieje, zarówno pod względem psychiki, jak i eksterieru. Nadają się idealnie jako pies rodzinny, do domów z dziećmi, do sportu, pracy i szkolenia.
Wyróżniają się wspaniałą psychiką, są odważne, kontaktowe, pewne siebie i wszędobylskie.

Owczarki niemieckie długowłose

z naszej hodowli cieszą się doskonałą opinią, ze względu na ich wspaniały charakter oraz wyjątkową urodę .
Szczenięta opuszczają naszą hodowlę w ósmym tygodniu życia, 3 razy odrobaczone, raz zaszczepione, zaczipowane, po przeglądzie miotu, z rodowodem, książeczką zdrowia oraz wyprawką.

Ważne !

W trosce o przyszłość naszych szczeniąt, pragniemy by trafiały do domów, gdzie będą darzone przyjaźnią, miłością i szacunkiem. Nie chcemy by spędziły swoje życie w kojcu, garażu czy budzie, pozbawione kontaktu z człowiekiem. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do wyboru właścicieli dla naszych wychowanków !
W naszej hodowli nie ma możliwości nabycia szczeniąt bez rodowodu!
Zanim zdecydują się Państwo na zakup pieska, proszę przeczytać tekst poniżej . . .

Wakacje

Rano bardzo wcześnie wstałeś i spakowałeś bagaże. Wziąłeś moją smycz, jaaaki byłem szczęśliwy! Jeszcze malutki spacerek przed urlopem – hurra!
Jechaliśmy samochodem, a Ty zatrzymałeś się na skraju drogi. Drzwi otworzyły się, rzuciłeś kij, a ja biegłem, biegłem, aż go znalazłem i wziąłem w zęby, lecz gdy wróciłem, nie było Cię już! W panice by Cię znaleźć obszukałem wszystkie zakamarki…..niestety bezskutecznie!
Z dnia na dzień stawałem się coraz słabszy. Pojawił się obcy mężczyzna, założył mi kaganiec i zabrał ze sobą. Wkrótce znalazłem się w klatce gdzie czekałem z utęsknieniem na Twój powrót, lecz Ty nie przyszedłeś. Otworzono klatkę. Nie….. to nie byłeś Ty – to był ten człowiek, który mnie znalazł. Zabrał mnie do pomieszczenia gdzie czuło się śmierć. Nadeszła moja godzina! Kochany mój właścicielu, ja wiem, że Ty wiesz, iż ja, pomimo cierpień, jakie mi zadałeś, ciągle widzę obraz Twój przed sobą i gdybym kiedykolwiek wrócił na ziemię – przybiegnę do Ciebie, gdyż……
…….kocham Cię bardzo…….!

Hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych
"Z Krainy Wilka"

ul. Kukułcza 20,
47-230 Kędzierzyn - Koźle
woj. opolskie
tel. +48 798 045 200
e-mail: kraina-wilka@wp.pl